Małgorzata Czech

Ukończyła psychologię na UMSC w Lublinie. Doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii relacyjnej zdobywała w Szkole Psychoterapii Gestalt w Krakowie, akredytowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt EAGT. Obecnie w trakcie 5 letniego Kursu Psychoterapii. Zdobywa doświadczenie w prowadzeniu terapii systemowej rodzin w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin „NA SZLAKU” w Krakowie, pod kierownictwem prof. B. de Barbaro. Do pracy z dziećmi przygotowywała się podczas kursu specjalizacyjnego z Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie czy podczas seminariów dotyczących psychoterapii dzieci w ujęciu psychoanalitycznym. Niedyrektywnej terapii przez zabawę Gestalt Play Therapy Violet Oaklander uczyła się podczas kursów prowadzonych przez Felicję Carroll. Posiada doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych oraz uzależnieniami behawioralnymi, zdobyła je podczas pracy w Ośrodku stacjonarnym dla Osób Uzależnionych, Poradni dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, Centrum Terapii Uzależnień w Rzeszowie, Centrum Pomocy Osobom Uzależnionym w Katowicach oraz Centrum Pomocy Rodzinie w Rudzie Śląskiej. Prowadziła również psychoterapię młodzieży i osób dorosłych w Instytucie Rozwoju Osobowości Self w Katowicach.

 

W Ośrodku Terapii Cogito przyjmuje młodzież i dorosłych pomagając w przezwyciężaniu zaburzeń lękowych, zaburzeń nerwicowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń jedzenia. Prowadzi terapię traumy, terapię kryzysu, terapię uzależnień oraz terapię agresji u młodzieży. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

Od 15 lat prowadzi indywidualną psychoterapię z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pracowała z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych oraz z uzależnieniami behawioralnymi: w Ośrodku stacjonarnym dla Osób Uzależnionych w oraz w Poradni dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz w Centrum Terapii Uzależnień w Rzeszowie, w Centrum Pomocy Osobom Uzależnionym w Katowicach oraz Centrum Pomocy Rodzicie w Rudzie Śląskiej. Prowadziła psychoterapię młodzieży oraz osób dorosłych w Instytucie Rozwoju Osobowości Self w Katowicach. Obecnie prowadzi psychoterapie młodzieży i osób dorosłych w Poradni Zdrowia Psychicznego w Rzeszowie. Pani Małgosia pracuje korzystając z regularnej superwizji.

Umów wizytę

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole