Joanna Fularz

Założycielka i dyrektorka Ośrodka Terapii COGITO - psycholożka, Certyfikowana Psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, specjalistka psychoterapii dzieci i młodzieży, analityk zachowania oraz specjalistka w zakresie diagnozy i terapii neuropsychologicznej. Ukończyła Psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim- specjalizacja psychologia kliniczna. Po ukończeniu studiów intensywnie rozwijała swoją wiedzę: ukończyła studia podyplomowe „Diagnoza i terapia neuropsychologiczna” (UMCS Lublin), studia podyplomowe „Stosowana Analiza Zachowania” (SWPS Warszawa), oraz ukończyła 4-cio letnią szkołę psychoterapii (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne).W 2022 roku uzyskała tytył "Specjalisty psychoterapii dzieci i młodzieży". Dodatkowo odbyła i przeprowadziła wiele szkoleń z zakresu pracy terapeutycznej oraz diagnozy dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Poza prowadzeniem terapii oraz diagnostyki psychologicznej Pani Joanna jest od 2012 roku wykładowcą na Uniwersytecie Rzeszowskim – prowadzi zajęcia na kilku kierunkach. Ponad 15-sto letnia pasja do pracy z dziećmi i dorosłymi pozwoliła na stworzenie Ośrodka Terapii Cogito - miejsca przyjaznego dla Rodzin i dzieci w zakresie diagnozy i terapii psychologicznej.

 

Pani Joanna jest wiodącym specjalistą w takich obszarach jak: psychoterapia dorosłych, psychoterapia dzieci, diagnoza autyzmu. Pani Joanna wspomaga rozwój jak i powrót do równowagi psychicznej dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz uczestniczy w przeprowadzanej kompleksowo diagnostyce psychologicznej. Praca terapeutyczna jest poddawana regularnej superwizji.

 

Umów wizytę

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole