Oferta
zobacz menu

Cennik

Umów wizytę

Kto powinien skorzystać z psychoterapii trudności w relacjach?

Dla każdego człowieka istotne jest budowanie i utrzymywanie zadowalających relacji z innymi ludźmi. Zazwyczaj dobre relacje z innymi ludźmi pozwalają na uzyskanie poczucia bycia szczęśliwym i spełnionym.

 

Trudności w relacjach mogą wynikać z:

 

  • obniżonej samooceny i poczucia własnej wartości

  • podwyższonego poziomu lęku, fobii

  • często bywają związane z zaburzeniami ze spektrum autyzmu

  • mogą by wynikiem przeżycia traumatycznych wydarzeń

  • bywają związane z zaburzeniem np. osobowości

 

Trudności w relacjach mogą w długim okresie doprowadzić do unikania innych osób oraz do wycofywania się z życia psychicznego.

Czemu służy psychoterapia trudności w relacjach?

Spotkanie z psychologiem/psychoterapetuą i Osoby odczuwającej trudności w relacjach z innymi to przede wszystkim wspólna praca nad ustaleniem przyczyn tych trudności oraz znalezienie sposobów na ich pokonanie.

Przebieg psychoterapii trudności w relacjach krok po kroku.

  1. Wizyty konsultacyjne u psychologa psychoterapeuty - dokładny wywiad dotyczący objawów, trudności pojawiających się w relacjach z innymi. To spokojna, ciepła i wspierająca rozmowa mająca na celu oswojenie Pacjenta z kontaktem z psychologiem oraz nawiązanie relacji w której zaufanie i szacunek są podstawą.
  2. Omówienie wyniku konsultacji, zaproponowanie planu leczenia dostosowanego do Pacjenta i jego trudności, omówienie kontraktu terapeutycznego oraz zasad współpracy.
  3. Rozpoczęcie leczenia właściwego: psychoterapii, farmakoterapii, terapii grupowej. Dostosowana indywidualnie do trudności Pacjenta/Klienta.
Jacy specjaliści prowadzą w Rzeszowie Psychoterapia trudności w relacjach u dorosłych
Joanna Fularz
Joanna Fularz
Psychoterapeuta
Założycielka i dyrektorka Ośrodka Terapii COGITO - psycholog, psychoterapeuta, analityk zachowania oraz specjalista w zakresie diagnozy i terapii neuropsychologicznej. Ukończyła Psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim...
rozwiń
Magdalena Hadaj
Magdalena Hadaj
Psychoterapeuta
Pani Magdalena ukończyła studia psychologia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w roku 2018, oraz studia podyplomowe pedagogiczne, studia kwalifikacyjne na tej samej uczelni w 2018 roku. Obecnie jest w trakcie 4 letniego kursu...
rozwiń
Barnaba Danieluk
Barnaba Danieluk
Psychoterapeuta
Absolwent psychologii w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie po ukończeniu studiów (od 2004 roku) rozpoczął pracę jako wykładowca i badacz.
rozwiń
Monika Reizer-Dołęga
Monika Reizer-Dołęga
Psychoterapeuta
Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim (2001), ścieżki psychologia sądowa, psychologia kliniczna dzieci i młodzieży. Ukończyła 4 letni kurs Psychoterapii Systemowej w Krakowie (20219), oraz Studium Psychoterapii Dziecka i...
rozwiń
Katarzyna Słota
Katarzyna Słota
Psychoterapeuta
Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, "Metrum" - Szkołę Trenerów I-go Stopnia w Katowicach oraz Studium Psychoterapii Uzależnień w Krakowie, rekomendowane przez PARPA.
rozwiń

Ile kosztuje psychoterapia trudności w relacjach u dorosłych?

Zobacz nasz cennik usług

Zasady prowadzenia terapii w Ośrodku Terapii COGITO

Regulamin
Umów wizytę

Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Uzupełnij pole
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?